Kosmetologia Estetyczna

Wygląd naszej cery jest istotnym elementem wizerunku. Każdy człowiek chciałby mieć gładką, nieskazitelną cerę. Kosmetologia estetyczna to połączenie kosmetologii i medycyny estetycznej, ukierunkowane na zwalczanie różnego rodzaju problemów zdrowotnych i defektów skóry.

W Instytucie Zdrowia i Urody wykonujemy szeroką gamę zabiegów zwalczających efekty starzenia się i poprawiających wygląd oraz kondycję skóry. Kosmetologia estetyczna nie zatrzyma czasu, ale skutecznie zahamuje jego oznaki. Z naszą pomocą możecie Państwo skutecznie walczyć ze zmarszczkami, przebarwieniami i utratą jędrności.

THE PERFECT PEEL - zaawansowany peeling medyczny

The Perfect Peel jest najbardziej zaawansowanym i najskuteczniejszym peelingiem medycznym w swojej klasie. Zapewnia najlepsze wyniki w walce ze starzejącą się skórą, trądzikiem i przebarwieniami.

Jako jedyny peeling medyczny na rynku zawiera w swoim składzie GLUTATION zwany „KRÓLEM wśród antyoksydantów”. Glutation to najważniejszy antyoksydant naszego organizmu. Jest on niezbędny do walki z wolnymi rodnikami, które są poważnym zagrożeniem podczas niemal każdej choroby, ale także są główną przyczyną procesów starzenia.

Aby zapewnić spektakularne efekty każdy zabieg z użyciem produktów
The Perfect Derma Peel składa się z dwóch etapów.

Pierwszy etap to zabieg w gabinecie, w drugim pacjent stosuje specjalny system leczniczo-pielęgnacyjny w domu.

Już po tygodniu skóra jest rozświetlona, odświeżona, odmłodzona.

PQ AGE - zabieg liftingujący

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie  wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na  rozstępy.

Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt.

PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które  poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik  odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

PQ Age jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

BioRePeel Cl3 - zabieg biostymulujący

BioRePeelCl3, to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej. BioRePeelCl3 składa się z dwóch faz.

Zabieg jest mało inwazyjny dla pacjenta, jest praktycznie bezbolesny, jedynie przy wrażliwych skórach odczuwane jest niewielkie pieczenie. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych.

RIOX CO2 - moc podwójnej karboksyterapii

Terapia przy użyciu karboksyterapii Julie Unique i maski CO2. Zabieg ma na celu rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie dotlenienia tkanek i dostarczenie do skóry składników aktywnych.

Zabieg dedykowany jest do każdego rodzaju skóry w celu jej dotlenienia, odżywienia, zrewitalizowania i eliminacji toksyn.

Efekty terapii:

– dotlenienie – żel CO2 doskonale pobudza mikrokrążenie w skórze, zapewniając lepsze dotlenienie tkanki i zwiększoną podaż substancji odżywczych

– detoksykacja – pobudzenie cyrkulacji krwi

– nawilżenie – żel CO2 wiąże wilgoć w głębokich warstwach naskórka zapewniając optymalny poziom nawodnienia tkanki

– odżywienie – wyciągi roślinne zawarte w preparacie doskonale odżywiają skórę, uzupełniają jej niedobory i pobudzają regenerację

– poprawa owalu twarzy – składniki aktywne żelu CO2 i maski stymulują fibroblasty do zwiększonej syntezy kolagenu i elastyny

– wyrównanie kolorytu skóry – preparat rozjaśnia przebarwienia i plamy pozapalne

GLOW SKIN O+ - trójetapowa pielęgnacja skóry

Glow Skin O+ to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje trójetapową pielęgnację skóry podczas jednej wizyty. Celem zabiegu jest złuszczenie, dotlenienie i wtloczenie składników aktywnych.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny.

Efekty zabiegu:

– dotlenienie skóry na poziomie komórkowym

– maksymalne nawilżenie

– zdrowa i promienna skóra

– złuszczenie wierzchnich warstw naskórka

StemCells Ceremony

StemCells Ceremony – zabiegi z MesoCoctailami

StemCells Ceremony to linia, której powstanie zostało zainspirowane najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Innowacyjne receptury wykorzystujące zaawansowane substancje aktywne działają synergicznie i kompleksowo. Bazują na rewolucyjnych składnikach takich jak: komórki macierzyste, DMAE, peptydy, dotychczas dostępne tylko dla lekarzy.

Gwarantują optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry, w widoczny sposób walcząc z objawami upływu czasu. Pobudzają procesy odnowy biologicznej oraz odbudowy zniszczonych z wiekiem struktur, co ma zasadniczy wpływ na jej wygląd. Szeroki wachlarz innowacyjnych produktów pozwala wykorzystać nowatorskie rozwiązania z użyciem urządzeń wspomagających transport substancji aktywnych.

Anti-Age MesoCoctail - zabieg odmładzający

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Firming MesoCoctail - zabieg ujędrniający

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Vitamin C MesoCoctail - zabieg z witaminą C

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Anti - Time MesoCoctail - zabieg przeciwstarzeniowy

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

METATERAPIA DERMATUDE

Metaterapia Dermatude to nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głebokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. Metaterapia to terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. To innowacja, która zapewnia zabiegi najnowszej technologii High-Tech. Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami.

 

 

Twarz i szyja

Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji. Pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry dojrzałej.

INFUZJA TLENOWA

DermaOXY – infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu.Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki.

Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej. Urządzenia kosmetyczne DermaOXY potrafią odpowiedzieć na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt

* Do każdego zabiegu Infuzji Tlenowej Derma Oxy zabieg na oczy lub usta GRATIS* Zabiegi DermaOXY możemy łączyć np. z Metaterapią Dermatude, mikrodermabrazją, kwasami, kawitacją.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to w pełni bezpieczny i prawie bezbolesny zabieg. Jednak osoby wrażliwe na ból godzinę przed zabiegiem powinni użyć kremu np. Emla. W przypadku odmładzania skóry dekoltu, szyi i twarzy mezoterapia odnosi doskonały skutek w przypadku terapii uderzeniowej. Są to 2 lub 3 zabiegi odbywające się w dwutygodniowych odstępach. Pozytywne i widoczne rezultaty są już po 2 miesiącach stosowania terapii.

W miejscu wstrzyknięcia pojawiają się niewielkich rozmiarów bąbelki wypełnione preparatem. W ciągu 24-48 godzin odcień skóry wraca do normy i jest taki jak przed zabiegiem. W tym czasie zanikają również czerwone kropeczki po zastrzykach. W przypadku kiedy igła trafi w naczynko, powstanie siniak, który jednak zniknie po ok. trzech dniach. Miejsca nakłuć można zatuszować makijażem. Jednak podkład, tusz, fluid itp. zaleca się nałożyć dopiero dzień po zabiegu.

Zabieg na okolicę oczu

Zabieg na twarz, szyję i dekolt

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa jest wykonywana za pomocą wyspecjalizowanego urządzenia.  Opatentowana technologia mechanicznie pulsujących igieł jest bardziej bezpieczna i dużo bardziej efektywna niż inne dostępne rozwiązania dotyczące mikronakłucia skóry.

Mezoterapia mikroigłowa polega na dostarczeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą automatycznego jej nakłuwania. Głębokość iniekcji jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry w zakresie od 0,25mm do 3,0mm.

Manewrowanie głębokościami pozwala na pełna kontrole i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.  Mezoterapia mikroigłowa pobudza procesy naprawcze w skórze, dzięki czemu organizm zwiększa produkcje kolagenu i elastyny.

Skóra po zabiegu zwiększa swoją jędrność, a blizny czy drobne zmarszczki są mniej widoczne. Do zabiegu używane są sterylne, jednorazowe kartridże Dr Pen. Częstotliwość wykonania zabiegu – co 3 tygodnie, w serii 3-6 zabiegów.

WSKAZANIA

rewitalizacja skóry (twarzy, rąk etc.)rewitalizacja skóry wokół oczu (zmęczenie oczu, utrata jędrności skóry)zwężone poryzmniejszenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi, dekoltuwiotka skóraskóra skłonna do trądzikuskóra wolna od zaskórnikówleczenie blizn potrądzikowych, oparzeniowychrozstępyłysienie

PRZECIWSKAZANIA

ciąża i karmienia piersią-cukrzyca-choroby autoimmunologiczne-stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi-czynne choroby nowotworowe-naczynka i znamiona-opryszczka doustna-terapia pochodnymi witaminy A (wymagana co najmniej półroczna przerwa)

MECHANIZM DZIAŁANIA

stymulacja produkcji kolagenu i elastynystymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowegopoprawa gęstości i elastyczności skóry

ZALETY

krótki czas zabieguautomatyczna kontrola głębokości iniekcjimniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjentakrótszy czas rekonwalescencjisterylność zabiegu (wymienne igły)pozwala na wykonanie zabiegu niezależnie od pory roku czy temperatury

EFEKTY ZABIEGU

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA JULIE UNIQUE Jest to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. To bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda wykonywana na wysokiej jakości aparaturze. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegową.

Metoda karboksyterapii jest absolutnie kompatybilna z innymi powszechnie dostępnymi terapiami. Spektakularne efekty osiągniemy w terapii łączonej z mezoterapią igłową, infuzją tlenową, falami radiowymi RF czy wszelkimi technikami bazującymi na masażu limfatycznym. Jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej

Pakiet ``Biorewitalizacja skóry``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: twarz/szyja/dekolt/dłonie
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Piękne oczy``

Karnet 6 zabiegów na wybrany problem w okolicy oka: cienie/worki pod oczami/lifting oka/zmarszczki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Wiotkość skóry - to nie mój problem``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: ramiona/brzuch/uda/pośladki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Instensywna likwidacja tłuszczu``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: podbródek/ramiona/brzuch/uda/pośladki/kolanaWażność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Antycellulitowy``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: ramiona/brzuch/uda/pośladki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Pozbądź się blizn i rozstępów``

Karnet 6 zabiegów na twarz lub ciało
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Kontakt

Zadaj nam pytanie

    Sklep

    Sprawdź teraz

    Nasza specjalność

    Zdrowie i Uroda