O nas

Nasz Zespół

Instytut Zdrowia i Urody Monika Gidaszewska to źródło piękna i zdrowia każdej kobiety. Dołącz do zadowolonych klientek Instytutu!

SKONTAKTUJ SIĘ

Monika Gidaszewska

Kosmetolog, Właściciel Instytutu

Absolwentka Kosmetologii WSZUiE w Poznaniu dla której praca jest pasją sprawiającą wiele satysfakcji.

KONTAKT

Magdalena Szymańska-Bueno

Dermatolog, Wenerolog, Medycyna estetyczna

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, ze specjalizacją z dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej.

KONTAKT

Marta
Gidaszewska

Dietetyk, Kosmetolog

Absolwentka wydziału Technologii Żywności i żywienia na UP w Poznaniu. W trakcie nauki w szkole kosmetycznej oraz na UE W Poznaniu.

KONTAKT

Monika Gidaszewska

 

Kosmetolog, Właściciel Instytutu

 

Jestem absolwentką Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Stanowisko, na którym pracuję jest nie tylko moją pracą, ale również pasją, która sprawia wiele satysfakcji.

 

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, co jest bardzo dużym wyzwaniem, ponieważ kosmetologia jest dziedziną rozwijającą się w niezwykle szybkim tempie. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznych szybko i skutecznie pomagam w uzyskaniu najlepszych efektów. Interesuje się zdrowym trybem życia, nakłaniając innych do zmian złych nawyków. Pogłębiam wciąż wiedzę o zdrowotnym podłożu urody człowieka. Posiadam dar empatii, poczucie piękna i estetyki.

 

Myślę, że do moich najważniejszych cech należą: dokładność, skrupulatność i przyjazne nastawienie do pacjenta, chętnie służę pomocą i radą.

 

Staram się otaczać klientów aurą bezpieczeństwa i odpowiedzialności, doradzając najlepszą drogę rewitalizacji skóry. Troszczę się o każdy szczegół w swoim zawodzie, aby zawsze służyć profesjonalną pomocą jako doradca w dziedzinie kosmetologii.

monika2
parallax-6-600x600

Magdalena Szymańska-Bueno

 

Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

 

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłam specjalizację z dermatologii i wenerologii w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatolgy and Venerelogy (EADV). Odbyłam liczne szkolenia z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

 

Zapraszam Państwa do skorzystania z oferty zabiegów medycyny estetycznej w Instytucie Zdrowia i Urody Monika Gidaszewska.

Marta Gidaszewska

 

Dietetyk, Kosmetolog

 

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego, gdzie zdobywałam wiedzę na temat żywności i żywienia człowieka. Oprócz tego jestem w trakcie poszerzania swojej wiedzy o kosmetologie i kierunki ekonomiczne.

 

Do największych moich pasji zalicza się zdecydowanie dietetyka i dietoterapia. Praca z pacjentem to dla mnie przyjemność! Staram się aby podczas kontaktu ze mną Pacjent czuł się wyjątkowo, a ze spotkań wynosił niezbędną wiedzę.  Do swojej pracy podchodzę z dużym zapałem i zainteresowaniem. Nieustannie poszerzam zdobyta wiedze. Jestem uczestnikiem licznych kursów i konferencji poświęconych nowinkom ze świata dietetyki.

 

Do moich cech zdecydowanie zalicza się dokładność, wyrozumiałość, samozaparcie i empatia.

Instytut (140)

33

ZABIEGI
PIELĘGNACYJNO-UPIĘKSZAJĄCE

68

PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW W SKLEPIE

22

ZABIEGÓW KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

18

ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ