Konsultacja dietetyczna

 

Większość z nas boi się pierwszego spotkania ze specjalista, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów i przygotowaliśmy niezbędne informacje na temat Konsultacji Dietetycznej.

 

Każdy Pacjent, który zdecyduje się na skorzystanie z porady dietetycznej proszony jest o przygotowanie „Dzienniczka Żywieniowego”, który zabiera ze sobą na pierwsza wizytę.  Dzienniczek Żywieniowy jest zapisem jadłospisu z kilku dni roboczych i jednego dnia wolnego, tak aby można było wyeliminować podstawowe błędy żywieniowe.

 

Pierwszym etapem wizyty jest rozmowa z Pacjentem, przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W Instytucie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dlatego oferujemy darmowa aplikacje mobilna, która jest kompatybilna z głównym kontem dietetyka. Takie rozwiązanie zapewnia stały kontakt, nieustanna dawkę motywacji i wsparcie.

 

Aby dobrze dobrać dietoterapię, w kolejnym kroku, przeprowadzamy dokładna analizę składu ciała za pomocą analizatora składu ciała TANITA. Na podstawie uzyskanych wyników obliczamy zapotrzebowanie energetyczne i przedstawiamy zalecenia żywieniowe.

 

Czas trwania konsultacji dietetycznej : 60-90 minut

Serdecznie zapraszam – dietetyk, Marta Gidaszewska