Kosmetologia Estetyczna

Wygląd naszej cery jest istotnym elementem wizerunku. Każdy człowiek chciałby mieć gładką, nieskazitelną cerę. Kosmetologia estetyczna to połączenie kosmetologii i medycyny estetycznej, ukierunkowane na zwalczanie różnego rodzaju problemów zdrowotnych i defektów skóry.

W Instytucie Zdrowia i Urody wykonujemy szeroką gamę zabiegów zwalczających efekty starzenia się i poprawiających wygląd oraz kondycję skóry. Kosmetologia estetyczna nie zatrzyma czasu, ale skutecznie zahamuje jego oznaki. Z naszą pomocą możecie Państwo skutecznie walczyć ze zmarszczkami, przebarwieniami i utratą jędrności.

Meso BB Glow NOWOŚĆ !!

Matrigen Meso BB to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę i jednoczesnej aplikacji produktu.

Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok 3-4 zabiegów. Efekty terapii są czasowe i pozbawione ryzyka nipożądanej modyfikacji koloru pigmentu w skórze. Ze względu na płytką aplikację Meso BB zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.

PQ AGE - zabieg liftingujący NOWOŚĆ !!!

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie  wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na  rozstępy.

Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt.

PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które  poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik  odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

PQ Age jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

StemCells Ceremony

StemCells Ceremony – zabiegi z MesoCoctailami

StemCells Ceremony to linia, której powstanie zostało zainspirowane najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Innowacyjne receptury wykorzystujące zaawansowane substancje aktywne działają synergicznie i kompleksowo. Bazują na rewolucyjnych składnikach takich jak: komórki macierzyste, DMAE, peptydy, dotychczas dostępne tylko dla lekarzy.

Gwarantują optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry, w widoczny sposób walcząc z objawami upływu czasu. Pobudzają procesy odnowy biologicznej oraz odbudowy zniszczonych z wiekiem struktur, co ma zasadniczy wpływ na jej wygląd. Szeroki wachlarz innowacyjnych produktów pozwala wykorzystać nowatorskie rozwiązania z użyciem urządzeń wspomagających transport substancji aktywnych.

Anti-Age MesoCoctail - zabieg odmładzający

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Firming MesoCoctail - zabieg ujędrniający

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Vitamin C MesoCoctail - zabieg z witaminą C

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

Anti - Time MesoCoctail - zabieg przeciwstarzeniowy

* Do każdego zabiegu StemCells Ceremony oferujemy: mezoterapię mikroigłową lub mezoterapię bezigłową

METATERAPIA

Metaterapia Dermatude to nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głebokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. Metaterapia to terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. To innowacja, która zapewnia zabiegi najnowszej technologii High-Tech. Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami.

 

 

Twarz i szyja

Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji. Pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry dojrzałej.

INFUZJA TLENOWA

DermaOXY – infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu.Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki.

Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej. Urządzenia kosmetyczne DermaOXY potrafią odpowiedzieć na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt.

Zabieg na twarz i szyję

* Do każdego zabiegu Infuzji Tlenowej Derma Oxy zabieg na oczy lub usta GRATIS* Zabiegi DermaOXY możemy łączyć np. z Metaterapią Dermatude, mikrodermabrazją, kwasami, kawitacją.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt

* Do każdego zabiegu Infuzji Tlenowej Derma Oxy zabieg na oczy lub usta GRATIS* Zabiegi DermaOXY możemy łączyć np. z Metaterapią Dermatude, mikrodermabrazją, kwasami, kawitacją.

 

 

 

Istnieje możliwość wzbogacenia zabiegu o koktajl odżywczy i regenerujący.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest jak zastrzyk z eliksiru młodości. To sprawdzona metoda na dogłębne nawilżenie oraz odżywienie skóry. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry specjalną kompozycją aktywnych składników.

Dzięki temu docierają one bezpośrednio w miejsce działania. Skóra jest pobudzona do regeneracji, dzięki czemu na dłużej zachowuje młody i świeży wygląd.

Zabiegi już wkrótce w ofercie Instytutu.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa jest wykonywana za pomocą wyspecjalizowanego urządzenia.  Opatentowana technologia mechanicznie pulsujących igieł jest bardziej bezpieczna i dużo bardziej efektywna niż inne dostępne rozwiązania dotyczące mikronakłucia skóry.

Mezoterapia mikroigłowa polega na dostarczeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą automatycznego jej nakłuwania. Głębokość iniekcji jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry w zakresie od 0,25mm do 3,0mm.

Manewrowanie głębokościami pozwala na pełna kontrole i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.  Mezoterapia mikroigłowa pobudza procesy naprawcze w skórze, dzięki czemu organizm zwiększa produkcje kolagenu i elastyny.

Skóra po zabiegu zwiększa swoją jędrność, a blizny czy drobne zmarszczki są mniej widoczne. Do zabiegu używane są sterylne, jednorazowe kartridże Dr Pen. Częstotliwość wykonania zabiegu – co 3 tygodnie, w serii 3-6 zabiegów.

WSKAZANIA

rewitalizacja skóry (twarzy, rąk etc.)rewitalizacja skóry wokół oczu (zmęczenie oczu, utrata jędrności skóry)zwężone poryzmniejszenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi, dekoltuwiotka skóraskóra skłonna do trądzikuskóra wolna od zaskórnikówleczenie blizn potrądzikowych, oparzeniowychrozstępyłysienie

PRZECIWSKAZANIA

ciąża i karmienia piersią-cukrzyca-choroby autoimmunologiczne-stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi-czynne choroby nowotworowe-naczynka i znamiona-opryszczka doustna-terapia pochodnymi witaminy A (wymagana co najmniej półroczna przerwa)

MECHANIZM DZIAŁANIA

stymulacja produkcji kolagenu i elastynystymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowegopoprawa gęstości i elastyczności skóry

ZALETY

krótki czas zabieguautomatyczna kontrola głębokości iniekcjimniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjentakrótszy czas rekonwalescencjisterylność zabiegu (wymienne igły)pozwala na wykonanie zabiegu niezależnie od pory roku czy temperatury

EFEKTY ZABIEGU

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA JULIE UNIQUE Jest to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. To bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda wykonywana na wysokiej jakości aparaturze. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegową.

Metoda karboksyterapii jest absolutnie kompatybilna z innymi powszechnie dostępnymi terapiami. Spektakularne efekty osiągniemy w terapii łączonej z mezoterapią igłową, infuzją tlenową, falami radiowymi RF czy wszelkimi technikami bazującymi na masażu limfatycznym. Jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej

Pakiet ``Biorewitalizacja skóry``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: twarz/szyja/dekolt/dłonie
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Piękne oczy``

Karnet 6 zabiegów na wybrany problem w okolicy oka: cienie/worki pod oczami/lifting oka/zmarszczki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Wiotkość skóry - to nie mój problem``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: ramiona/brzuch/uda/pośladki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Instensywna likwidacja tłuszczu``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: podbródek/ramiona/brzuch/uda/pośladki/kolanaWażność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Antycellulitowy``

Karnet 6 zabiegów na wybraną okolice: ramiona/brzuch/uda/pośladki
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

Pakiet ``Pozbądź się blizn i rozstępów``

Karnet 6 zabiegów na twarz lub ciało
Ważność pakietu: 6 miesięcy od daty zakupu. Płatność za karnet z góry

LIFTING BEZ SKALPELA RF

Zgodnie z najnowszymi badaniami fale radiowe są jedną z najskuteczniejszych technologii w kosmetyce przeznaczonych liftingu skóry twarzy. Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikro cyrkulację. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.

Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić się po serii zabiegów. * Zaleca się wykonanie 6 zabiegów w odstępach co 14 dni

Lifting twarzy, szyi i dekoltu

Kontakt

Zadaj nam pytanie

Sklep

Sprawdź teraz

Nasza specjalność

Zdrowie i Uroda